KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 13016211
nr 1301 6211
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Kolteckning, Signerad, 31x31 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 januari 2020
kl 18:23:51
150 kr
200 kr
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström